index.html

Oferta

Odkurzanie obiektów przemysłowych

Climbex od 1994 roku specjalizuje się w odkurzaniu obiektów przemysłowych. Posiadamy specjalistyczne odkurzacze przemysłowe oraz wykwalifikowanych pracowników, którzy posiadają uprawnienia do pracy w obiektach energetycznych oraz prac na wysokości z wykorzystaniem technik alpinistycznych.

W naszej pracy wykorzystujemy odkurzacze przemysłowe produkcji szwedzkiej o mocy 55 kW i wydajności ok. 3000 m3/h, wytwarzające podciśnienie 50 kPa.

Przed przystąpieniem do odkurzania budujemy własną instalację składającą się z przewodu głównego o średnicy 152 mm, którego długość może wynosić do 150 m.

Na końcu przewodu głównego jest montowany rozdzielacz, do którego można podłączyć od 4 do 6 przewodów giętkich o średnicy 60 mm i długości do 40 m. Przy pomocy takiej instalacji jesteśmy w stanie przeprowadzić odkurzanie każdego miejsca w standardowej hali przemysłowej.

Pracownicy podczas odkurzania przemieszczają się nie tylko po podestach. Dzięki wykorzystywaniu rusztowań alpinistycznych mogą pracować na elementach konstrukcji, ścian i rurociągów, do których nie ma bezpośredniego dostępu.

Przedstawiony powyżej system pracy sprawdził się już w wielu obiektach przemysłowych.

Galeria

Ważne: Użytkowanie strony internetowej oznacza zgodę na używanie plików Cookie. Więcej informacji w Polityce prywatności. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia X